Miško rojus tai...

Miško poilsiavietė mažame kaime, Rietavo savivaldybėje, pradėta kurti dar 2006m. Judant po mažą žingsnelį čia gimė daug tikrai nemažų dalykų. Iš pradžių tai buvo tiesiog itin apleistas miškas. Savininkams kilo mintis išvalyti ir sutvarkyti šį šabakštyną, bei įsikurti jaukią miško poilsiavietę savo pačių ramiam poilsiui ir meditacijoms. Taip metai po metų išgražintoje miško ir pamiškės teritorijoje atsirado vis daugiau patrauklių objektų. Dabar galime pasidžiaugti vandens tvenkiniu, nameliu virš jo, didele laužaviete, kubilu, nameliu tarp medžių, didelėm supynėm visai šeimai, sveikatingumo taku per miško tankmę ir daug kitų dalykų. Miško augalijos įvairovė užburia kiekvieną čia apsilankiusį: botaniką, fotografą, vaistažolių mėgėją, dailininką, menininką, skulptorių arba tiesiog mylintį miško muziką ir nuostabius kvapus, kuriuos nuolat atnaujina skirtingų augalų žydėjimas, grybų augimas ar šiltas vasarinis lietutis. Kiekvienas metų laikas atsineša savo žavesį. Pavasaris – gaivumą, pumpurus, gėles, vaistažoles ir pirmąsias paukščių giesmes. Vasara – nuostabią šilumą, uogas bei maudynes tvenkinyje ar upėje. Ruduo – grybus, konkorėžius, gaivų lietų ir kriokliukus. Žiema – baltą šaltį, ledo traškėjimą ir VISIŠKĄ tylą. Apie 10 metų poilsiavietė buvo naudojama tik šeimininkų asmeniniams poreikiams, tačiau atėjo laikas šią nuostabią vietą parodyti pasauliui! „Miško rojus“ – čia prasideda r a m y b ė . . .

 

Didelė erdvė

Kadangi miško ir pamiškės teritorija yra labai didelė – net apie 18ha, čia gali apsistoti ir didesnės kompanijos, nes apsistoti galima ir palapinėse. Keletą jų pasiūlyti gali ir šeimininkai, bet galite atsivežti ir savo. Žmonės mėgstantys stovyklauti, nereikalaujantys ypatingo komforto čia taip pat ras daug peno sielai ir erdvės mėgavimuisi gamta. Poilsis kūnui ir sielai be interneto, elektros, santechnikos ir kitų dalykų, su kuriais gyvename kiekvieną dieną. Laužavietė suteiks galimybę mėgautis vakarais prie laužo ar išsivirti skanios vietinių žolelių arbatos, taip pat pasigaminti mėgstamo maisto. Poilsiavietėje su palapinėmis ar kemperiais galima sutalpinti net apie 100 žmonių!!! Taigi, „Miško rojų“ pamėgo net ir Žemaitijos skautai. Čia organizuojamos ir vestuvės!

 
 

Namelis tarp medžių

Už netoliese stūgsančio kubilo slepiasi dar vienas, kiek didesnis namelis. Jame galima apsistoti 4-iese. Šiame namelyje yra malkinis pečiukas, kas priduoda daug jaukumo. Taip pat viduje yra biotualetas bei pakraunamas dušas, todėl šis namelis itin populiarus žiemą. Dideli langai suteikia galimybę daugiau laiko praleisti viduje, bet tuo pačiu plačiai matyti gamtą aplink save. Taip pat šis namelis terasa sujungtas su kubilu, taigi, iš namelio atsidurti karštame vandenyje itin patogu! Abiejuose nameliuose yra visa patalynė, rankšluosčiai, indai ir visa kita, ko gali prireikti čia atvykus. Šeimininkai stengiasi apgalvoti kiekvieną detalę ir nuolat tobulėti.